+420 731 574 464

Manželské postele

VíceMéně o kategorii

Manželské postele

Ložnice je jedna z nejdůležitějších místností v bytě, proto volba manželské postele vyžaduje pečlivý výběr.

Volba rozměru postele

Pro kvalitní spánek je velmi důležitá správná volba rozměru postele. Délka postele by měla být o 20 centimetry delší než je výška člověka. Tyto požadavky může splňovat manželská postel Slávka.

Konstrukce manželské postele

Manželské postele sdílejí z pravidla dvě osoby, proto musí být postel robustní a stabilní. Naše manželské postele vyrábíme se smrkového a bukového masivu. Pro svoje konstrukční řešení a používanému spojovacímu kování, které umožňuje průběžné dotahování spoje, mají postele vysokou nosnost až 300 kg.

Pohodlné vstávání

Díky variabilní volbě výšky manželské postele, která umožňuje pohodlné a bezpečné vstávání jsou naše manželské postele vhodné i pro seniory a lidi se sníženou pohyblivostí.

Úložné prostory

Manželské postele s úložným prostorem splňují požadavky na celkové využití prostoru. Správnou volbou může být noční stolek Slávka z masivu s praktickou zásuvkou na odkládání knih a jiných předmětů.

Volba matrace

Člověk stráví jednu třetinu svého života spánkem, proto je velmi důležité zvolit správnou matraci. Spánek má být odpočinkem a regenerací pro naše tělo a tomu musí dopovídat i kvalitní matrace. Dnešní moderní materiály to umožňují. Pro manželské postele doporučujeme matrace Denisa, Gita nebo Nela.

16300
18200